Tel: 0 312 394 13 94  info@rabalift.com.tr

    

Asansörde sınırımız, hayaliniz

Hakkımızda

Asansör imalat ve montajiyla istigal etmekte olan RABALIFT ASANSÖR SAN.VE TIC.SIRKETI 1976 yilindan beri 25 yili askin süredir teknik,teknolojik ve ticari deneyim kazanmis personel kadrosuyla müsteri iliskilerinin,proje yönlendirme ve bakim  hizmetlerinin yürütüldügü merkez ofisinde ve imalat-üretim islerimizin yürütüldügü, fabrikamizda sektörel etkinliklerini sürdürmektedir.

Asansör montaji bu konuda genis deneyimi olan yetkili elemanlarca yapilarak,her asamada mühendislik düzeyinde denetlenmektedir. Yapilan tesislerimizin, malzeme ve imalat hatalarina karsi garantisi olup asansörlere özenli ve sürekli bakim-ariza hizmeti saglanmaktadir.

Firmamiz istege bagli olarak yerli veya tamamen ithal malzemeden olusan Çift hizli,kademesiz hiz sistemli her türlü teknolojiye sahip,tam otomatik,her tip ve kapasitede ASANSÖR,YÜRÜYEN BANT VE MERDIVEN tesisi ve bu konuda tüm mimari,mühendislik ve proje çizim hizmetlerini eksiksiz olarak sunmaktadir.

Iki elektrik mühendisi,bit makine mühendisi,bir eletrik teknikeri ve montaj,bakim onarimda çalismakta olan yirmiüç teknisyen,montaj ustalari ve yardimci eleman teknik kadromuzu olusturmaktadir.

Fabrikamizda kapi,kabin,kumanda tablosu ve çesitli aksamlar arge hizmetleri dahilinde TSE ve AVRUPA  standartlarinda imal edilmektedir.

   

   KALITE POLITIKAMIZ:

   Rabalift olarak milli ve uluslararasi standartlara uygun güvenilir imalat ve montaj yaparak servis  hizmeti vermek,
   Tüm çalisanlarin katilimi ile faaliyetlerin her asamasinda kalite disiplinini sistematik uygulayarak faaliyetleri ilk defada,zamaninda ve her defasinda eksiksiz yapmak.

   Müsteri memnuniyetini en üst düzeye çikarmak,
   Sürekli iyilestirme içinde olmak,hep daha iyiye uzanmak,
   Dünya pazarinda yer almak,
   Firmamizin kalite politikasidir.

 

İletişim

Hasemek Sanayi Sitesi

1469. Sokak No:33

Ivogsan / Ostim / ANKARA 

Tel      : 0312 394 13 94

Fax     : 0312 394 10 50

E-mail : info@rabalift.com.tr